Jdi na obsah Jdi na menu
 


Černá kronika

Tady pište co se stalo a jak si kdo nařezal a jak se s toho dostával. Nebojte přidat něco k obecnému poveselení ! Dbejte úpravy a ještě si to po sobě přečtěte aby tam nebyly chyby jak to odešlete tak to tam bude viset a reprezentovat !!!
Krátký poznámaky pište do rubriky : "Napiš to sem !"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jestli pojedem

(Pekky, 24. 1. 2007 16:20)

tak se ti asi ozvem a můžeš vyrazit taky. Pozdravem "SKOL" nejen lyžaři ale i závodníci bicyklů.

Je to fakt hustý aneb MÁNIČKY NA KOLECH

(Myhal, 22. 1. 2007 14:15)

Zdar lidičky. Natrefil jsem náhodou na tyto stránky a vzpomněl jsem si na pár let tomu nazad.
Už jako náctiletý parchant jsem potkával na Úštěku poněkud rozhašené cyklisty. Nikdy jsem si je nedával dohromady se zelenobílou samolepkou. Teprve před 3-4mi lety jsem, ač se stydím za tu prodlevu, zjistil zhruba v kostce o co šlo. Chci Vám popřát mnoho sil a mnoho žízně při putování až do - cituji: "už nevim kam" michalhroch@seznam.cz

Kdy zase

(tlustej, 13. 10. 2006 16:17)

Asi až příští rok

Nadpis je příliš krátký

(el.magiko, 23. 5. 2006 16:46)

Jejdamane, vy jste snad zhulený. Že bych se s vámi vydal?

Oprava

(Teta Mery, 12. 4. 2006 16:19)

cylistů-cyklistů.abych nebyla za debžu.

Divokej Zdravotník

(Teta Mery, 12. 4. 2006 15:59)

Tento závod jsi Mílo nejel,protože sis opaloval hemeroidy někde na Jadranu. Po dojezdu do tohoto zařízení si partička opilců z dlouhé chvíle pouštěla bezvědomého Erdu H. ,pěkně z kopečka, na kole. Chudák Erda třetí jízdu už nezvládl a vyrazil si přední zuby, ale teď má pěkný bílý a moc mu to sluší.Nejdivočejší závod,kterej jsem zažila, ještě nyní při zmínce o ubytování cylistů , se postavěj personálu vlasy na hlavě!

Lihoviny

(baži, 9. 4. 2006 20:32)

s Blonďákem a Hanouskem jsem tenkrát kolem koní jel a to,když jsem výhrál kategorii koloběžek.Dodnes ji mám!Ale hlavně cenu pro vítěze.Knihu Lihoviny II.díl.Tenkrát mě bohužel oslovila a dodnes z ní čerápám.

Krev,pot ,slzy

(pekky, 9. 4. 2006 14:57)

Jak Šífák Jiří říznul zatáčku v OSTRÉM a těsně sloup bez přilby minul !!!
Jirka Louvar kerej krouhnul v roce 2004 zatýčku v příznačné obci OSTRÉ ! A potom si trochu poležel v okresní Litoměřický nemocnici kam se nu místo pomerančů musela donést nabiječka kvůli telefonováni manželce Olince, která koukala a koukala než huhlavim hlasem se zmíněný ozval. Zařazeno na vlastní žádost tehdy postiženého a dnes trochu opotřebovaného jak je v současném věku obvyklé.

Mladej a zbrklej

(pekky, 9. 4. 2006 14:55)

Jak synek Boxerského šampijóna o zuby přišel !!!
28.03.2006

Nevím přesně ale bylo asi v roce kdy mé mladší dcerce bylo 16 let a Jirka Hanousek ji pořád zkoušel a uváděl do rozpaků (nebudu květnatět) takže 1997. Mladý pan Lukáš Holubek vyhazovač s rokovévo klubu Tukan, Zepelín a jak se to pořád jmenovalo než byl zavřen, zbrkle po vyložení a nandání předního kola se vrhnul sjezdem a před schodem nadhodil řidítka a za úžaslích pohledů mladých holek přední kolo vyrazilo z vodpružené vydlice dopředu rychlejc než jezdec se zbytkem kola............ No a pak už šly ty zuby !!!

V ten samej den

(tlustej, 9. 4. 2006 14:53)

Jak Brambor se sádrou o Houpací koně u Turbázy přišel !!!
28.03.2006
Lábusových stránkách - vožralejm štěstí přeje, střízlivej by se v takové rychlosti určitě zabil sem už unavenej takže nevyfabuluju žádnou ftipnou poznámku, ale můžete vy ! Jo Brambor je vopravdovej mámořník takže otázky typu co udělal Kožený s Československou plavbou směrujte na něj.

V ten samej den

(Teta Mery, 9. 4. 2006 14:48)

V Petrovicích se Tlustej Míla nabořil nějakýmu Sasíkovi do auta , tak se Vlastíkovi schoval v hospodě pod postel a popíjel si tam pifko a Sasík s policajtama bezradně pobíhali kolem hospody a hledali Jak Brambor se sádrou o Houpací koně u Turbázy přišel !!!
tak ho Standa zelinář ve tři rano i s kolem přnesl na zádech,díky,měl jenom vyvrklej kotník.

Vo mě...

(Teta Mery, 9. 4. 2006 14:44)

Jak Tlustej Míla Sasíkovi WV zbořil a esembák si proněj do hospody přišel !!!
V ten samej den (Teta Mery, 29. 03. 2006 12:57) v Petrovicích se Tlustej Míla nabořil nějakýmu Sasíkovi do auta , tak se Vlastíkovi schoval v hospodě pod postel a popíjel si tam pifko a Sasík s policajtama bezradně pobíhali kolem hospody a hledali tlustýho vysokýho cyklistu ,tak jsme řekli, že zrovna takovej odjel nach Drezden a zase další tvrdili, že nach Ausig, no a můj Standa vůbes nejel, protože se ožral už v pátek tak, že z Turbáze si do Ostrova krátil cestu po červený a to teda na kole sjet nejde, tak ho Standa zelinář ve tři rano i s kolem přnesl na zádech,díky,měl jenom vyvrklej kotník.

Po zelený to jede...

(Teta Mery, 9. 4. 2006 14:41)

Jak DJ Klobouk po 50 koflíčkách zelený na kole vodní klouzačku sjížděl !!!
V ten samej den a hodinu (Teta Mery, 29. 03. 2006 12:29) DJ Klobouk sjížděl po 50 koflíčkách zelený na kole vodní klouzačku na Chmelaři , nic se mu nestalo až pak si rozbil držku na úplný rovině. Tak ho bývalá manželka i s e synkem B.š. odvezla do nemocnice. No a ta manželka nyní .....(cenzůrováno s úckou k hudebníkovi) s Lacem Dezcim s tím trumpeťákem, kterej má dlouhý ruce až pod kolena.

Tak asi slavnej...

(Tlustej, 9. 4. 2006 14:39)

Jak Starosta Hřebejka autem přivazanýho na laně vlačel a zřízenec si pro něj na hajzl přišel !!!
Hele potáhneš mě na laně do kopce ale musíš jed pomalu řek p.Hřebej p.Starostovi kerej nepil a protože jezdil pořád autem. Lano přivázáno k autu a pravačkou drženo na řidítkách rukou. Jednička pohoda ale jak to rozjel a vrazil tam dvojku tak byla ridítka uplně jinak a já šel na bradu a byl hodinu dez sebe odvoz do nemosnice do Český Lípy a při vyšetření RTG kdy sem vodmít aby šel zřízenec semnou na záchod sem všechno zapoměl neveděl sem kde sem a co a kam.

Koňská svačinka

(Teta Mery, 9. 4. 2006 14:34)

Na tý samý cestě jeli pan Hanousek s Panem Blond'ákem,to ještě byli velký kámoši a uviděli pasoucího se koně. Pan Hanousek se rozněžnil a chtěl ho políbit,toho koně ,ale možná, že se líbali i s p. B. Koňovi se nelíbil/asi mu nevoněly pivka/ a vytrhl mu kus masa z prsou a od tý doby nosí srdce na dlani.