Jdi na obsah Jdi na menu
 


TDU-2006-17.ročník

28. 5. 2006

Takže letos asi zase bez pádu

ObrazekPřivítal nás déšť. Lidiček se v pátek nesjelo hodně byla zima a hnusný počasí. Seznamovací trapnost se smazala s alkoholovém a jiným opojením a o poslední obavu ze zmaru pobytu na této parádě se postarala v neuvěřitelný kondici hrající kapela „Štíhlý kozy“ Vládi Dundra v klasickém složení s Fredem a Gerikem a hostujícím harmonikářem Roháčem.

Ráno lilo a hledala se jakákoli záminka nevyjed ale potom se to vydařilo do KonojedObrazek jsme dojeli ještě společně pani v hospodě na náš závod zapomněla ale pivko bylo. Cestou se ním ztratil Vojta ale pak se zjistilo že 1,30 hodiny telefonoval v polních podmínkách!(pak kde berou ty společnosti zisky) V Kravařích jsme se rozpadli a v místních restauracích proběhl odjed a občerstvení. Potom nastal anarchistický rozpad pelotonu. Liberec odjel za někým někoho známým někam a uviděli jsme je až v bufetu na Skalce. Trocha závodníků zůstala v Holanech v bufetu v kempu, trocha seděla na Budvaru na návsi a jeden zmatenej závodník odjel do Dřevčic kde s radostí seděl u stolu společně se svojí alkoholickou depresí.

ObrazekV Holanech se nakonec utvořilo nové jádro pelotonu které vyrazilo směrem na Dřevčice ale neplánovaně odbočilo před Heřmánkama po cyklo stezce 52 na Skalku. Pod Vlhoštěm čelo závodu sjelo po turistický modrý a nosila se kola do kopce kde se i těžko projde. Chvost pelotonu se držel cyklo a přes vesničku Hvězda dorazil na Skalku jinou cestou. V bufetu se záhadným způsobem oběvila Bišiho partička, jak to bylo dál nevím protože sem pokračoval do kempu sebral věci a po marným čekání na parťáka sem v 19.30 vyrazil do prudkého deště a  za dvě hodinky sem byl doma …

Kdyby bylo a  něco podstatného se stalo a jiné postřehy dopište do „Komentářů“ a kraťoučký do „Napiš to sem!“ .........................................Míla Pekky Bouška.

 

Náhledy fotografií ze složky TDU 2006 17.ročník

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fota

(lubr, 30. 5. 2006 18:18)

no dybys poslal fotky přes knihovnu, tak to bysem byl teda rát...
díky Mílo za ten krásnej úštěk

Penzion Bruk
Spindleruv Mlyn 104
CZ 54351
tel. +420499433240
GSM +420606626022
fax +420499692364
penzion@bruk.cz
www.bruk.cz

Tomášovo vystoupení

(Pancíř (Karel), 30. 5. 2006 8:30)

Když už jsme u toho hodnocení, řekl bych, že náladu pátečního večera ještě umocnil vtipnej výstup Tomáše s plakátem našeho premiéra. Holky s personálu to taky zaujalo. Někdo by to snad mohl považovat za vystoupení exhibicionisty, ale obávám se, že kdyby tam byl volební štáb socanů, tak by tenhle šikovnej nápad určitě ukradli a použili ve svojí prašivý kampani s cílem získat ještě poslední nerozhodnuté občanky, eventuálně občany. A ten blbec Tomáš by mohl s výsledkem voleb hezky zamávat a otočit kola dějin zpět. Každopádně Mílo, díky za akci, byla to paráda, příští rok jedu zase.

pekky@dbdent.cz

(Embéčko, 29. 5. 2006 20:44)

Bylo to moc hezky a jak jim to hrálo ale příště na to seru bez chlastu je to vopruz a drogy byly jen měký. ale díky.

Trocha triček zbyla

(Tom, 29. 5. 2006 20:39)

Kdo chce trička a brnkna Tomašovi von to sem asi napíše jakej má kontakt nebo co

Další fota

(Pekky, 28. 5. 2006 22:47)

Další fota a videa mám na CDčku protože se to sem nevejde, dál kdyby jste chtěli dodám s láskou a bez problému. taky sem to pár lidem poslal přes www.uschovna.cz. je to podle vašeho zvážení. Váš Míla.